15572

Hakkımızda

Ege Sis İlaçlama Makineleri ve İlaçlama Hizmetleri ve Sanayi 1994 yılında Tarımsal Mücadele ve Çevre Sağlığı korumasında kullanılan ilaçlama makineleri üretmek amacıyla kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar gelişen ve büyüyen ilaçlama makinesi parkı, teknik imkanları ve uzman kadrosu ile sisleme makineleri imalatından büyük aşamalar kaydetmiştir. Özellikle son teknoloji ürünü ULV (Ultra Low Volume) cihazları ile ilaç damla çapı minimum seviyelere indirilerek yerli ve yabancı muadillerine göre büyük avantajlar sunmaktadır.
 
ULV cihazları kullanılarak yapılan ilaçlamalarda çevre sağlığı açısından hiçbir yan tesir ve risk bulunmamaktır. DELTAFOG markası adı altında üretim yapan firmamızın ürünleri belediyeler, tatil köyleri, oteller, tavukçuluk, seracılık ve gıda işletmelerinde kullanılmakta olup, kamu ve özel sektörün genel sağlığının korunmasında önemli bir rol oynamaktadır.
 
Bunlara ilave olarak EGE SİS firması olarak DELTAFOG markası altında ürettiği teknolojik ilaçlama makinesi ürünlerinin satışı yanından uzman kadrosu ile satış sonrası servis hizmetini de vermektedir.
 
Ege Sis İlaçlama Makineleri ve İlaçlama Hizmetleri Sanayi Ltd. Şti. sektörde edindiği 11 senelik tecrübe neticesinde 2005 yılı başından itibaren güvenli ilaçlama hizmetleri de sunmaya başlamıştır.
 
DELTAFOG ürünlerimiz TSEK belgelidir.
 
Konusundan  uzmanlaşmış teknik elemanlarımız dünya pazarlarına da açılarak uluslar arası rekabete de ayak uydurmuştur.